شرکت فرین بهبود تشخیص

تولید کننده کیت های تشخیص سریع


فرین بهبود تشخیص

01. درباره شرکت

شرکت دانش بنیان فرین بهبود تشخیص توسط یک تیم از محققان متعهد و مستعد تاسیس شد. این شرکت به عنوان یک مجموعه برخوردار از تجهیزات و تکنولوژی روز، متخصص در زمینه تحقیق، توسعه و تولید کیتهای تشخیص سریع می­باشد. این مجموعه باروحیه کارآفرینی، اشتیاق به نوآوری و تعالی در تلاش برای غلبه بر چالش­های صنعت و ارائه محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه می­باشد که رضایت مشتری را فراهم کند.

02.اهداف:

ترکیبی از تیم تحقیقاتی با تجربه و تکنولوژی پیشرفته تولیدی، کیفیت بالای محصولات ما را تضمین میکند. رسیدن به بالاترین درجه کیفیت محصول، هدف اصلی شرکت می¬باشد. ما اطمینان داریم که فرایندها و خدمات ما به طور مداوم در راستای نیازهای مشتری بهبود می¬یابد. مدیریت و کلیه کارکنان در راستای موفقیت مجموعه، خود را متعهد به اجرای موارد مشروح ذیل می داند: 

1. تلاش برای افزایش خلاقیت و نوآوری جهت تولید محصولات جدید با بهترین کیفیت 

2. مشتری مداری 

3. ارتقاي دانش و مهارت منابع انسانی و افزایش رضایت شغلی کارکنان

03.ماموریت

ماموریت ما ساخت، تولید و ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان از طریق درک عمیق نیازها و خواسته های آنان، استخدام متخصصان با کیفیت، اتخاذ رویه های کنترل و تضمین کیفیت دقیق و بکارگیری پیشرفت های علمی جدید در زمینه تست های تشخیصی سریع می باشد.

04. محصولات

ما متخصص در زمینه تحقیق، توسعه و تولید کیت های تشخیصی پزشکی سریع برای استفاده در آزمایشگاه های تشخیص طبی، کلینیک ها، بیمارستان ها و توسط عموم مردم هستیم.

تیم ما دارای تجربه زیادی در زمینه بکارگیری ذرات شناساگر مختلف، انواع پلتفرم ها و نمونه ها می باشد:
انواع مکانیسم ها

- لترال فلو ساندویچی

- لترال فلو رقابتی


انواع ساختار

- تشخیص چشمی

- تشخیص با قرائت گر

- تشخیص کیفی ، نیمه کمی و کمی

- تشخیص همزمان چندتایی


انواع نمونه

- خون

- سرم/پلاسما

- بزاق

- ادرار

- آب

- شیر

- موادغذایی


انواع ذرات شناساگر

-کلوئید طلا

-نانومیله طلا

-لاتکس

- ذرات فلورسنت


استانداردها

مجموعه فرین بهبود تشخیص دارای استاندارد ISO13485:2016 می باشد که متضمن مدیریت کیفیت در طراحی، توسعه، تولید و خدمات پس از فروش انواع تجهیزات پزشکی می باشد و بیانگر این موضوع است که کلیه الزامات کیفی مورد تایید سازمان بین المللی ایزو در تولید کیت های تشخیصی این شرکت رعایت می شود.